13 Ağustos 2008 Çarşamba

Birlikten kuvvet doğar

On yıldan uzun süredir CRM ile ilgileniyorum. Bir öğrencim sayesinde CEM üzerine daha fazla eğilmeye başladım. Mümkün olduğunca okudum.

CEM konusunda en beğendiğim yayınları yapan GCCRM sitesinden bir  sertifika programı olduğunu öğrendim. GCCRM’e yazdım ve “öğretim üyesi olduğumu, kendi cebimden geleceğimi, indirim yapıp yapamayacaklarını” sordum.

Bana verdikleri yanıt şöyle: “Bireysel başvurular için indirim yapmıyoruz. Ancak sizin kaynağınızla veya kanalınızla gelecek her kişi için, %20 referans bedeli uygulayabiliriz.”

Diyorum ki, linkteki program ile ilgilenecek olursanız, lütfen haber verin. Oluşacak indirimi paylaşalım. 2 kişi olursak %10’ar; 3 kişi olursak %13’er; 4 kişi olursak %15’er indirim almış oluruz.

Etiketler: , ,

Kategori: CRM

“Birlikten kuvvet doğar” yazısına şu ana kadar yorum yapılmamış

  1. Çalışıyor olmasam kesin gelirdim, şu aralar iş yerinde yoğun olmasak iş yerim izin verebilirdi ama yoğun olduğumuzdan gelmem çok zor.
    Eğer siz giderseniz gözlemlerinizi heyecanla bekleyeceğim.
    Bu arada seminer ücreti ne kadar?

  2. Seminer ücreti US$ 2000. 3 kişiden itibaren grup indirimi US$1900 oluyor. Yani, organize olursak, şirketlere yapılandan daha ekonomik bir çözüm üretebiliyoruz.

  3. Ahh ahhh, çok üzüldüm gelemeyecek olmama, inşallah ileriki yıllarda gidebilirim.

    Teşekkürler bilgilendirme için.

  4. Uğur Bey haddim değil ancak CEM konusunda güvendiğiniz yayının GCCRM olduğunu belirtmişsiniz Akademik kariyeri devam eden beraberinde ve profesyonel yöneticilik yapan bir kişiye “Bireysel başvurular için indirim yapmıyoruz. Ancak sizin kaynağınızla veya kanalınızla gelecek her kişi için, %20 referans bedeli uygulayabiliriz.” diye cevap verebiliyorlarsa onların CEM’ i bizim bildiğimizden farklı, onlarınki CCEM (Ticari hatta daha da ticari Müşteri Deneyimi Yönetimi’’. Onların da Ticari bir kurum olduğunu düşündüğümüz de, kendileri bireysel müşteri deneyimi ile ilgilenmiyorlar varsa yoksa birlikten güç doğar tam aksine sizin ilginizi teşvik etmeleri gerekir, eğer %20 indirim uygulayabilmeleri için fatura kesecekleri unvanın şirket olması gerekiyorsa ben size fatura adresi veririm, ayrıca %8 KDV ödemezsiniz. Ben bu tip tamamen ticari bakış açılarına biraz tepkiliyim sanırım. Aynı tepkiyi düşünce gücü, derin düşünme, ruhsal şifa, maneviyat, meta fizik adları her ne ise amaçları insanları mutsuz eden düşünce şeklini yönetmemizi sağlamakken nedense 1 konferansın yaklaşık 1 kişiye maliyeti en az 300USD niyetlenirken mutsuz ediyorlar. Bu arada Serbay (sanırım )Bey çok üzülmeyelim, Uğur Bey’ in yazılarını takip edersek, ilerleyen yıllarda zaten o eğitimleri almamıza gerek kalmayacak. Burada Eğitimi almış olanı var şeklinde:))

Yorum Yazın