26 Kasım 2009 Perşembe

Sonrası…

Siz olsanız…(2) yazısını yayınladım. Aynı gün, tüm zorlu elemeleri atlatmış olan Young Guns ekibini ofisimizde ilk defa ağırladık. Toplantılar sırasında genelde gözüm mesajlarda olmaz. Bu nedenle, hemen farkedemedim.

Bir ara okudum. O da ne… Bankaya o yazıyı yazan Seda hanım mesaj atmış. Yazıştık. Yayınlamak için onayını aldım. Aşağıda…

😀

Az önce yazınızı gördüm ve nasıl şaşırdım anlatamam… O yazının sahibi benim 🙂

Devamı

🙂

Etiketler: , ,

Kategori: CRM

“Sonrası…” yazısına şu ana kadar 8 yorum yapılmış:

 1. Bu nasıl bir skandal yahu. Çözemedim. Paramızı emanet edip “güvendiğimiz” bankalar ile böyle olaylar yaşayacaksak, vay halimize.

 2. Fazlasıyla ders çıkarılacak ve tedbir alınacak bir hadise.

 3. mehmet kaya :
  26 Kasım 2009
  4:13 pm

  Bu ne kadar büyük bir sorumsuzluk örneğidir. O faxın ulaştığı birim belli değilmi? Bence peşi bırakılmaması gerekecek seviyede bir hadise. Bankaların hepsine antipatim var zaten. En ufak bir yanlışlarında sesimi yükseltiyorum zaten. İşe de yarıyor.

 4. Bu yazıları okumak da bir o kadar keyifli bizim için. Seda Hn.’ın deneyimini dışarıda bakıyorum tabi “keyif” tanımlamasında…

 5. Açıkçası bu bankanın adını öğrenmek gerekiyordu zira bir müşterinin başına bu kadar belayı açmayı başarabilmiş bir bankanın isminin bilinmesi de bizlerin hakkı diye düşünüyorum.

 6. evet bencede bankanın hangisi olduğu bilinmesi gerekiyor. Nasıl bankalar çalışıp çalışayamayacakları müşteriler için kendi listelerini tutuyorlar, zorlama bir terimle tersine crm yaparak müşterilerde hizmet aldıkları yerlerle ilgili kendi listelerini yapıp bu banka ile ilgili bilginin yerini alması gerekiyor. crm firmaların müşteri ilişkileri için olmazsa olmaz ya hani, müşterilerin de firmalarla ilişkisi için bir sistem varmı acaba 🙂 yada yoksa olmalı değilmi böyle bir sistem.

 7. […] Bu şikayet mektubunun yazılmasını sağlayan banka alt-yapı hataları zaten aynı yazıda yer almakta. Mektubu gönderen Seda hanım, şikayetinden sonra başına gelenleri de bildirmişti. […]

 8. Sanatçı Suavi de, banka tarafından mağdur edilenlerden.

Yorum Yazın