21 Ekim 2010 Perşembe

I hate ED Hardy, the spammer…

Bunu neden mi yazdım. Her gün ED Hardy’den, Christian Louboutin’den asgari 4 – 5 spam yorum geliyor. Belki bu mesaj sayesinde uyanırlar da spam yapmayı durdururlar.

Spam süzgeçi onları yakalıyor. Tek bir tıklama ile hepsinden kurtuluyorum. Ama yine de tez zamanda iflas etmelerini tüm kalbimle diliyorum.  Bana sürekli spam e-posta gönderenler için de aynı dileklerim var.

 • Yabancı dil kursu
 • Adres satışı
 • Taşımacılık şirketi

Sizin için de aynı şekilde, umarım iflas edersiniz de bir daha e-postanızı görmem.

Kategori: Hariçten Gazel

“I hate ED Hardy, the spammer…” yazısına şu ana kadar 4 yorum yapılmış:

 1. Hocam yorumları programla otomatik olarak yapıyorlar. Bilginiz olsun

 2. Ert,
  Biliyorum, yorumları programla otomatik olarak yaptıklarını. Ama bir şekilde markalarını “search” ediyorlarsa, bu mesajı görsünler istedim.

 3. Son moda ise, “Telefonda görüştüğümüz üzere ekte detayları gönderiyoum……” ne telefonu ne detayı ne zaman görüştük….

 4. Sadece spam değil, beni hemen hergün birşey satmak için arayan bankalardan, sigorta şirketlerinden, vb. hiç hoşlanmıyorum. Hergün ortalama 1 saniyemi telefonun sessiz tuşuna basmak ile geçirsem, senede 6 dakikamı sırf bu safsataya ayırmış oluyorum.

  Sevgili bankalar bana satmak istediğiniz ürün ve hizmetlerinizin bedeli belli de beni benden aldığınız 6 dakikanın bedeli nedir?

  Son 10 yılın en önemli iki teknolojisi cep telefonu ve email üzerinden bu yöntemler kullanılıyorsa, gelecekte hayatımıza daha da hızlı girecek teknolojilerin “cold call” ve “spam” uygulamaları beni korkutuyor!

Yorum Yazın