30 Temmuz 2012 Pazartesi

Teşekkürler

Pazarlamasyon.com yazarlarından Necip MuratTakip Edilmesi Gereken 10 Türk Pazarlama & Sosyal Medya Blogu” arasında bu blogu da göstermiş.

Sektörün Uğurabi’si Uğur Özmen, zaten sektörü takip edenlerin ezberinde olan bir isim. Bloğunda özellikle CRM konusuna yer veren Uğur Özmen’in günlük tadında ve akıcı bir dille yazdığı yazıları okudukça yeni bir post girmesi için sabırsızlanıyorum.

diye yazmış. Çok gururlandım. Necip Murat’a teşekkür ediyorum.

🙂

Ek olarak şunu da söylemek isterim. www.ugurozmen.com dışında, yoğunlukla dijital pazarlama ve CRM ile ilgilenenler için bir de www.uzaktanCRMegitimi.com‘da yazıyorum.

www.uzaktanCRMegitimi.com‘a başlarken, daha önce www.ugurozmen.com da yayınladığım 200+ kadar CRM yazısını aynen kopyaladım. Türkiye’de CRM konulu bir içerik sitesi yapmaya çalıştım.  Şu anda  www.uzaktanCRMegitimi.com‘da 360 adet yazı var. Bunların bir kısmı kitaplarda da yer almayan uzmanlık yazıları. Danışmanlık yaptığım şirketlerde gördüğüm bilgi ihtiyaçlarını bu sitede yazarak gidermeye çalışıyorum.

İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde verdiğim CRM dersini de (öğrencilere özel sekmeler ve bazı farklı içeriklerle) bu site üzerinden yürütüyorum. Önümüzdeki dönem dersin kapsamını değiştireceğim. Danışmanlığım sırasında müşterilerin en çok öğrenmek istediklerini programa ekleyeceğim.

Son zamanlarda o sitedeki CRM yazılarına ağırlık verdim. Bu nedenle www.ugurozmen.com u biraz ihmal ettim.

🙂

Listedeki (benim dışımda) 9 blogdan 8’ini zaten takip ediyordum. Bir tanesini daha tanıdığım için çok sevindim.

Listedekiler dışında, mutlaka izlenmesi gereken pazarlama bloglarına eklemeler yapmak isterim.

Bunların yanında, gerek listede gerekse yukarıda (benim eklemelerimde) yer alan arkadaşların bir çoğu, okudukları güzel yazıları Twitter’da paylaşırlar. Demem o ki, sadece bloglarını değil twit’lerini de izleyin.

Tekrar teşekkürler.

😀

 

 

 

 

Etiketler: , ,

Kategori: pazarlama

“Teşekkürler” yazısına şu ana kadar bir yorum yapılmış:

  1. gerçektende harika ve zevkle okunacak bir blog,tavsiyeler içinde teşekkürler..

Yorum Yazın