26 Mart 2012 Pazartesi

Toplantı deneyimi

Marketing Power 2012 toplantısında Eser Hakim‘i izledim.

Eser “Brand Experience Designer’s” ekibinin başında. Müşteri tecrübesi yönetimi konusunda çalışan firmaları araştırırken onunla tanıştım. Sonra yaptıkları işleri keyifle izledim. (Kısa isimleri BED ve “We are good in BED” diyorlar )

🙂

Eser sahneye çıkınca yine deneyimden bahsederek başladı.

Gelmeden önce ekipteki arkadaşlara sordum. Toplantı deneyimlerini anlattılar. “Beğendiğimiz birşey duyarsak not almak isteriz. Çalışmayı ve sunumu çok beğenirsek, o ajansla iletişime geçmek isteriz. Eğer beğenmezsek duymamak için kulaklarımızı kapatmak isteriz. İşe yarayan birşey veriliyorsa, mutlaka alırız, yoksa önemsemeyiz.” dediler.

Biz de size bunu yaşatacak çantalar hazırladık. İçinde küçük bir defter var. Beğendiğiniz birşey duyarsanız not alırsınız.

Çalışmayı ve sunumu çok beğenip bizimle iletişime geçmek isterseniz, defterin arka kapağında e-posta adresimiz ve telefonumuz var.

Eğer sunumu duymak istemezseniz, içinde kulak tıkayıcılar var. Çaktırmadan kulaklarınızı tıkayın ki, ben görüp üzülmeyeyim.

Çanta yeni yapıldı. Kimyasal maddelerin kokusu sürüyor. Eğer kafanızı içine sokup derin nefes çekerseniz, bayılırsınız. Ama bunu yapmanızı istemeyiz.

Resimdeki sarı şeyler, kulak tıkacı. Küçük defterin arkasında Brand Experience Designer’s‘ın iletişim bilgileri var. Çantayı PC için kullanmaya başladım bile.

🙂

Altı düz spor ayakkabı almaya çıkıp da uzun topuklu ayakkabı alması ile biten alışverişini yorumladı. Şuur altı etmenlerin etkisini anlattı. Duygularım mantığı nasıl yendiğini, mimleri anlattı.

Brand Experience Designer’s” ekibinin çalışmalarını veya Eser Hakim‘in seçtiklerini görmekisterseniz, ilgili linklere tıklayın.

🙂

Etiketler:

Kategori: interaktivite, pazarlama

Comments are closed.