12 Mart 2010 Cuma

Young Guns 1.1 deneyimi

Young Guns 1.1’in atöye süreci yarın sabah yapılacak.

Adaylar saat 10.00’da brief alacaklar. Arkasından 25 arkadaşımız 5 grup oluşturacak.

Sonra gruplar bir araya gelip çalışmaya başlayacak. Fikirler, kavramlar yarışacak. Gruplar en iyiyi bulmaya çalışacaklar.

Bu sefer muhtemelen bir kampanya tasarlanacak. Dolayısıyla (geçen seferkinden farklı olarak)  internet bağlantısı ellerinin altında olacak.

  • Daha önce bu deneyimi yaşayanlar, unutulmaz olduğunu belirttiler.

Pazar günü saat 14.00 gibi, sunumlarının sanal kopyasını bize teslim edecekler. Sonra onları uğurlayacağız.

😀

Bir hafta sonra, 20 Mart Cumartesi günü Eskişehir  Anadolu Üniversitesi Marketing Anadolu Kulübü’nün “Kampüste Marketing 10” etkinliğinde sahneye çıkacaklar. 500 katılımcının önünde sunum yapacaklar. Fikirlerini, yaklaşımlarını, bakış açılarını sergileyecekler.

Etkinliğe katılanlar, gerçek bir konkurun jürisi olacak. Bu 500 kişilik jüri en iyi çalışmayı seçecek. Kazanan grupa sertifikaları verilecek.

😀

İstanbul’da Project House’un dijital pazarlama üssü’nde yapılacak olan atölye çalışmasını ziyaret etmek isterseniz bana mesaj gönderin.

😛

Katılımcılara

  • Yaratıcı fikirlerin birbirleri ile yarışmasını sağlamak için, önce fikirlere saygı duymayı öğrenmek gerekiyor. Tanışılmayan insanların düşüncelerine saygı duyulmuyor. Lütfen önce birbiriniz ile tanışın. Tanışmak sadece ismini öğrenmek değil.
  • Sizden tüm becerilerinizi göstermenizi isteyeceğiz. Eğer kendi araçlarınızı (donanımlarınızı ve yazılımlarınızı) kullanarak daha iyi sonuç elde ediyorsanız, onları da yanınızda getirin.
  • Akşamı, hatta geceyi boş geçirmek istemeyeceksiniz. 30 saat boyunca ofiste olacağız. Giyim kuşamınızı ona göre ayarlayın. Yedeklerinizi ve gerek duyabileceğiniz malzemelerinizi getirmeyi de unutmayın.

Heyecanla ve umutla bekliyoruz.

😀

Etiketler: , , , , ,

Kategori: pazarlama

Yorum Yazın