21 Aralık 2009 Pazartesi

En büyük Tutku'm…

Ağlarken bile güler yüzlü bir bebekti.

Bebekken yanında hiç “agu, bugu…” diye konuşulmadı. O da hep düzgün konuştu.

Daha 4 yaşındayken kardeşini kucağına verdiler. “Ona yürümeyi, konuşmayı öğretmen gerek” dediler. Sorumluluklarını fazlasıyla üstlendi. Her zaman kardeşini kolladı. Hatta çocukluk yıllarında küs olduğu zaman bile…

14 – 15 yaşlarındayken, voleybol takımı antrenörü “Bu çocuğun konsantre olup vurduğu topu hiçbir kız takımı çıkaramaz” dedi.

Lise yıllarında adil davranmayan bir hocanın üzerine gitmeye karar vermiştim. “Mezunu olduğumu gururla söyleyeceğim bir okulun adını zedelemek istemem” dedi…

Ünivesitede ilk yılında Pazarlama Kulübüne girdi. İkinci yılında Panel Kolu Başkanı, üçüncü yılında Pazarlama Kulübü Başkanı oldu. Bir çok üniversite öğrencisini pazarlama ustalarıyla buluşturan etkinliği kurguladı. Şimdi bir çok okul bu uygulamayı sürdürüyor.

Son senesinde Mezuniyet Yemeği’ni ve Dönem Yıllığı’nın çıkarılmasını organize etti. Bu sırada bir reklam ajansında çalışıyordu. Çalışkan ve yüksek tempolu bir öğrencilik yaşadı.

Hem neşeli ve coşkulu, hem de mantıklı bakabilen ve düzgün yorumlayan bir çocuk oldu. Fikirlerine hemen her zaman önem veririm.

Doğum günü dün idi. Ben Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nin Marketing Anadolu Kulübü’nün etkinliğinde konuşmacıydım. Katılan 450 kişi ile birlikte uzaktan doğum günü kutlaması yaptık.

Nice mutlu, sağlıklı, başarılı ve keyifli yıllar diliyorum. İyi ki varsın Tutku Rüya…

😀

Etiketler:

Kategori: yaşamın içinden

“En büyük Tutku'm…” yazısına şu ana kadar yorum yapılmamış

 1. anne-baba olmak özellikle bunları düşünürken çok değerli bir duygu yaratıyor 🙂 iyi ki dedirtiyor :)) sağlıkla, mutlulukla birlikte geçirilecek uzun zaman diliyorum…

 2. Nice güzel senelere Tutku’nuzla..

 3. bende o katilan 450 kisiden biriydim=) bana biseyler kattigina inandigim cok guzel bir sunumdu tesekkurler…

  ps:bende kendimi potansiyel bir youngguns olarak goruyorum ve elemelere kadar kendimi bu konu ustunde dahada gelistirecegim

 4. Mesut KARAKAŞ :
  21 Aralık 2009
  1:20 pm

  Tutku’yu 2006 yılında Pazarlama Kulübü başkanıyken katıldığım Pazarlama Kampında tanımıştım. İletişimi güçlü; lider-mütevazi dengesini oturtmuş, eğlenceli biriydi.

  Sonrasında çeşitli platformlarda birlikte çalışmış, iletişimimiz artmıştı. Tutku’yu enson 3 sene önce marketingist 06’da (siz o zamanlar bir bankada g.müdür yardımcısıydınız) sizin yanınızda, sizden gururla bahsederken -kardeşiyle birlikte- görmüştüm. O gün sizin hakkınızda söyledikleri hatırımdadır her zaman..

  Tutku’nun doğumgünü kutlu-mutlu olsun. Tutku’nuzla huzurlu uzun seneler dilerim..

 5. ANIL ALTAŞ :
  21 Aralık 2009
  2:26 pm

  Bir babanın kızına verebileceği en güzel hediyelerden biri, harika bir yazı olmuş. Tutku’nuzla birlikte nice mutlu yıllara!

 6. Bu yazınız kulağımda hep küpe olarak kalacak.

  Yeni yaşın kutlu olsun, gönlünce geçsin Tutku. 🙂

 7. Yiğit,

  Ben etkinliği (kendi izlediğim kadarı ile) yazdım. http://ugurozmen.com/pazarlama/sifirin-altinda-marketing-09

  Sen de bloguna ayrıntılı olarak yazarsın değil mi? 😛

 8. 2 Temmuz günü Tutku Rüya Özmen, MBA derecesini “Yüksek Şeref öğrencisi” olarak elde etti.

Yorum Yazın