8 Ocak 2020 Çarşamba

Madde Bağımlısı

2019 – 2020 ders yılının Güz dönemini yeni bitirdik. Final sınavları yapıldı. Kağıtları okudum, notları verdim. Öğrencilere sanırım 13 Ocak Pazartesi günü açıklanacak.

🙂

Derslerde ve final sınavlarında, sorduklarıma yanıt verirken “sadece soruya yanıt verin;  maddeler halinde yanıtlayın” diye belirtirim. CRM dersinin eski final sorularını da yayınlarım.

MBA katılımcılarından sevgili Yeliz Kızıltan dönemin başında, dersi ve kendimi tanıttığım ilk saatte fotoğrafımı çekmiş.

🙂 🙂

Arkadaki karikatürün orijinalini Twitter’de görmüştüm. Hemen ders tanıtımına ekledim.

Karikatürü gösterip “Bakın, oradaki madde bağımlısı var ya!.. İşte o ben…” derken görüyorsunuz.

😉

Muhtemelen bu dönemde de CRM dersi vereceğim. Tüm MBA değilse bile, “sadece CRM dersini takip edeyim, gerçek CRM uygulaması gibi eğitim göreyim ve “İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden MBA programındaki CRM dersini tamamlamıştır” diye sertifika alayım” derseniz, yazışalım. Sizi okuldaki doğru kişiye yönlendireyim. Belki sınıfta karşılaşırız.

😀

Etiketler: , ,

Kategori: yaşamın içinden

“Madde Bağımlısı” yazısına şu ana kadar bir yorum yapılmış:

  1. Ece Özçınar :
    17 Ocak 2020
    4:12 pm

    Merhaba Uğur Hocam,

    Yazılarınızı uzun zamandır takip ediyorum. Özellikle verdiğiniz derslerden yaptığınız anekdotlar dersiniz hakkında bende çok merak uyandırıyor. Şu anda da CRM departmanında çalışıyorum ve CRM konusunda kendimi olabildiğince geliştirmek istiyorum. Bu sertifika programı da çok ilgimi çekti bu nedenle. İlgili kişiye yönlendirebilirseniz çok mutlu olurum. Umarım geç kalmamışımdır. Şimdiden ürettiğiniz içerik ve bu fırsat için teşekkür ederim.

Yorum Yazın