7 Haziran 2009 Pazar

Şahane bir fikir

İki genç girişimci… Onlar da bir fikrin peşinden koşmaya başlamışlar… Ama bu sefer internet girişimcisi değiller. Hatta aksine… Internet konusunda desteğe ihtiyaçları var.

Çok beğendim fikirlerini. Hani gençler ingilizce öğrenmek için İngiltere’ye gidiyor. İngiliz ailelerin yanında kalıyor.

Oysa Fethiye’de sürekli olarak yaşayan 7000 İngiliz var. Bu genç arkadaşlar onları örgütlemiş. Bir oteli de okul haline çevirmişler. Diyorlar ki:

 • İngiltere sana geldi…İngilizce konuşmayı, İngilizler’in arasında yaşayarak, İngiliz ailelerin yanında konaklayarak, tamamı İngiliz öğretmenlerden ders alarak,  doğa, deniz, güneş ve her gün farklı aktivitelerle, değişik ülke ve kültürlerden öğrencilerle, hem de çok daha uygun fiyata, vize sıkıntısı olmadan öğrenebilirsin! Fethiye’de…

brosur_tr1-22

 • Sürekli İngilizce konuşulan bir ortamda her an pratik yaparak ve İngiliz aile yanında konaklayarak İngilizce öğrenirken, dünyanın dörtbir yanında gelen arkadaşlarınla birlikte Akdeniz’de unutulmaz bir tatil geçirebilirsin.

Bu gençlerin internet sitesini oluşturacak, onların interaktif dünyada daha yoğun var olmasını sağlayacak arkadaşlar varsa…

Üniversite 1 veya 2’inci sınıfta olan,  ingilizce eğitimi + tatil karşılığında onlara yardımcı olurum diyecek…

O zaman bana yazsınlar… Sizleri tanıştırtayım. Bir araya gelince belki yeni bir dünya yaratırsınız.

😀

“Bu yaz tam da ingilizce öğrenmeye karar vermiştim.  İngiltere’ye gitmeyeyim… Vize, vb. ile uğraşmayayım” derseniz…

www.english-more.com‘da ayrıntı da bulabilirsiniz.

😛

Etiketler: , , ,

Kategori: yaşamın içinden

“Şahane bir fikir” yazısına şu ana kadar 5 yorum yapılmış:

 1. Özlem Kılıç :
  7 Haziran 2009
  10:06 pm

  muazzammış :)))

 2. arkadaşları tebrik ediyorum gerçekten şahane bir fikir. bir çok öğrenciye yardımcı olacak bir uygulama. ben şimdiden ciddi ciddi düşünmeye başladım.

 3. Tam benim istediğim olaydı bu ya.. bu sene ingilizce kursuna gitmeyi düşünüyordum. buna ayıracak vaktim olsaydı keşke.. ne yazikki buna ayıracak vaktim yok. keşke free çalışıyor olsaydım bu fırsatı kaçırmazdım 🙁

 4. Çok güzel bir düşünce ve eyleme geçmiş olmasını tebrik etmek gerekir.

  Web siteleri ile ilgili çalışmaları tatil karşılığı bir kerelik çözüm yerine daha profesyonel destek(danışmanlık) ve işbirliği şeklinde düşünürler ise kendileri ile irtibatımı sağlamanızı rica ederim.

  2007 yılında Bodrum Ticaret Odası web portalı kurulum ve yaygınlaştırma çalışmasının proje yönetimini ve koordinatörlüğünü gerçekleştirdiğimi belirtmek isterim.

  Saygılar
  Ömer YÜKSEK
  http://www.yuksekmotivasyon.com

 5. Programla ilgili çlışmlar halen sruyormu katılmak ıstıyorum tşkler ulaşırsınız sevınırım 05069064505

Yorum Yazın